czwartek, 25 lipca 2019

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #59: Warsztat, część 3 z 3.
Organizacyjnie: Warsztat.

Witam Was w trzecim wpisie pięćdziesiątej dziewiątej odsłony Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytającego blog DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyły się pięćdziesiąt osiem edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ

Gospodarzem pięćdziesiątej dziewiątej edycji jest Kamil, która na łamach swojego bloga Zielony Skaven opublikowała wprowadzenie zawierające temat na lipiec, czyli Warsztat!

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.
***
W ramach #59 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego udało mi się przygotować dla szanownego państwa-dwa wpisy. W pierwszym zaprezentowałem poprawione zasady dla machin wojennych do Warheim FS, w drugim pokazałem Wam makietę Warsztatu, a dziś mam kilka zdjęć warsztatu, w którym maluję.

Zresztą samo biurko i poddasze już nieraz prezentowałem na łamach bloga, a poprzednie wpisy znajdziecie pod zakładką studio i może sami zobaczyć co się zmieniło.

Co więcej mogę napisać?

Mam to szczęście, że dysponuję na wyłączność poddaszem, które choć ma skośne ściany, jedno okno, latem zmienia się w piekarnik, a zimą w chłodnię, to jest tylko dla mnie i władam nim niepodzielnie.

Biurko oświetla fenomenalna Lampa warsztatowa Velleman VTLAMP6, z kolei farby, chemię i wszystkie inne narzędzia, których używam do malowania stoi w stojakach, stanowiskach, uchwytach od HobbyZone.

Same farby to paleta od GW, choć zdarzają się wybrane kolory od P3, czy dedykowane zestawy do malowania drewna, skóry, czy bieli i czerni od AK Interactive czy Vallejo, a ulubione pędzle do W&N Sable Series 7.

Mokra paleta po pudełko po słodyczach, gąbki z pudełek z figurkami i papier do pieczenia.

Resztę mam nadzieję obejrzycie sobie na zdjęciach.***
I to tyle. Figurkowy Karnawał Blogowy trwa, a choć do końca miesiąca pozostało niewiele czasu, to jeśli poczujecie nieodpartą potrzebę dołączenia do zabawy to odnośnik do Waszego wpisu publikujcie w komentarzach na blogu Zielony Skaven, a pod koniec miesiąca Kamil zamieści link we wpisie podsumowującym lipcową edycję, której tematem przewodnim jest Warsztat!

Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz