niedziela, 8 grudnia 2019

Zebrane z tygodnia #456.

Witam szanowne państwo-draństwo na łamach bloga DansE MacabrE i zapraszam do lektury #456 wydania Zebranych z tygodnia. Prawdopodobnie najdłużej publikowanego cyklu podsumowań o tematyce szeroko rozumianego wargamingu w sieci...

Poniżej znajdziecie galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki opublikowane w minionych tygodniach na blogosferze i w większym lub mniejszym stopniu związane z uniwersum Warhammer.

Nim rozpoczniecie lekturę najnowszego wydania Zebranych z tygodnia możecie rzucić okiem na to, co wydarzyło się w latach ubiegłych i tak...

Sto tygodni temu wydarzyło się:

Natomiast dwieście tygodni temu działo się:

Z kolei trzysta tygodni temu miało miejsce:

czterysta tygodni temu stało się:

Model tygodnia:


Będzie mi niezmiernie miło, jeśli szanowne państwo-draństwo pozostawi po sobie komentarz lub udostępni ten wpis w sieci.

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE oraz Warheim FS i już od PLN/mc wesprzeć projekty za pośrednictwem serwisu patronite.pl.

Więcej informacji o patronite.pl znajdziecie TUTAJ.

Nowości

Poradniki

  • Thor na łamach bloga Creative Twilight zaprezentował kilka podejść do malowania czerni.
  • Natomiast Guillaume na Chestnut Ink krok po kroku pomalowałem modele Space Marines.
  • Zaś David na blogu Sproket's small world zamieścił kilka zdań o malowaniu dłoni.

Recenzje

  • Pepe na swoim blogu Fantasy w miniatrze zrecenzował zestaw Dwarven Basing Kit od Scibor MM.
  • Z kolei Karol na blogu Grot Orderly przejrzał Kill Team Annual 2019 oraz listopadowe wydanie miesięcznika White Dwarf od Games Workshop.
  • A na DansE MacabrE rozpakowałem blister z zestawem Gravestones od AlienLAB Creator.

Relacje

Inne

  • Grish podsumował na łamach bloga fat lazy painter #63 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego, której tematem przewodnim była teraz zrobiłbym to inaczej. Jeśli interesuje Was temat kolejnej edycji, to zajrzycie na blog The Dark Oak.
  • Z kolei Piotr na swoim blogu Fanboj i Życie zastanawia się dlaczego księża nie lubią Diablo oraz Dooma.
  • A Adam na stronie kwantowo.pl zrecenzował 50 matematycznych idei… oraz 50 fizycznych idei, które powinieneś znać wydawnictwa PWN.


I to wszystko na dzisiaj.

A jeśli znajdziecie odnośniki do ciekawych galerii, nowości, poradników oraz recenzji, podsumowań i ciekawostek albo sami na Waszym blogach opublikujecie warty uwagi wpis to śmiało umieśćcie odnośnik w komentarzu pod tym wpisem.

Zachęcam Was także do polubienia DansE MacabrE oraz Warheim FS na Facebookśledzenia mojego profili na Instagramie, dołączenia do blogosfery oraz komentowania!

Zapraszam także na forum Azylium, które zrzesza graczy Mordheim oraz Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza