poniedziałek, 29 czerwca 2020

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #70: Kinder Supplies!
Galeria: Władca Marionetek.
Gallery: Master of Puppets.

Witam szanowne państwo-draństwo w siedemdziesiątej odsłonie Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytającego blog DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyło się sześćdziesiąt dziewięć edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ

Gospodarzem siedemdziesiątej edycji jest Krzysztof, który na swoim blogu Dziadu z Lasu opublikował na początku miesiąca post z tematem przewodnim.

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.
***
Co prawda zdarzyło mi się już wcześniej pomalować figurkę z Kinder Niespodzianki, ale i tym razem postanowiłem wziąć udział w FKB.

W celu pozyskania odpowiedniego modelu posprzątałem razem z córkami ich pokój, a następnie po długotrwałych pertraktacjach handlowych udało mi się pozyskać niewielką figurkę zająca lub królika, którą przygotowałem do malowania.


Aby model nie był samotny do towarzystwa otrzymał figurkę złowrogiego dzieciaka z nożem i misiem oraz Władcę Marionetek, czyli figurkę Joseph the Wanderer II od Scibor MM.
It is true that I have already painted a miniatures from Kinder Surprise, but also this time I decided to take part in Miniature Blog Carnival.

In order to obtain the right model, I cleaned their room together with my daughters, and then, after prolonged trade negotiations, I managed to obtain a small figurine of a hare or rabbit, which I prepared for painting.

In order for the model not to be lonely, he received a miniatures of a sinister kid with a knife and a teddy bear and a Puppet Master, i.e. the Joseph the Wanderer II figure from Scibor MM.Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz