czwartek, 20 sierpnia 2020

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #72: Okaz zdrowia.
Galeria: Lavrack with mounted Lahmia.
Gallery: Lavrack with mounted Lahmia.

Witam szanowne państwo-draństwo i zapraszam do lektury posta opublikowanego w ramach siedemdziesiątej drugiej odsłony Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytającego blog DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyło się siedemdziesiąt jeden edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ

Gospodarzem siedemdziesiątego drugiego wydania jest Bahior, który na swoim blogu The Dark Oak opublikował na początku sierpnia post z tematem przewodnim - okaz zdrowia.

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.
***
Bahior zaproponował w swoim poście, by podzielić się swoimi sposobami na zdrowy tryb pracy.

Mam warsztat na słabo wentylowanym poddaszu, na którym latem jest gorąco, a zimą zimno. Stosuję zarówno chemię olejną, jak i akryle. Hobby zajmuję się głównie kosztem snu w godzinach 22:00 - 00:00, a rano trzeba wstać do pracy, no chyba, że mam na popołudnie, to wtedy trzeba wstać do dzieci.

Ćwiczeń nie stosuje, bo raz szkoda czasu, a dwa poddasze jest tak niskie, że ledwo mogę się tam wyprostować. Płynów też nie wznoszę, bo na górę muszę wejść po rozkładanych schodach.

Więc wystarczy, że nie będziecie robić tak jak ja, żeby pracować zdrowo.


Natomiast hobby oraz słuchane w czasie prac audiobooki, faktycznie pozwalają odpocząć psychicznie.

***
To tyle w ramach ...zdrowia. Natomiast okazem tegoż niech będzie dosiadany przez Lahmię model Lavracka od Orzol Studio, którego recenzowałem TUTAJ
Bahior, the host of the August edition of the Miniature Blog Carnival, announced in his post on the blog The Dark Oak the topic - a specimen of health, and proposed to share his ways of healthy work.

I have a workshop in a poorly ventilated attic, which is hot in summer and cold in winter. I use both oil chemistry and acrylics. My hobby is mainly the cost of sleep between 10 p.m. and 12 p.m., and in the morning I have to get up to work, unless I have one for the afternoon, then I have to get up to see the children.

I do not use the exercises, because it is a waste of time once, and two attics are so low that I can barely straighten up there. I don't lift liquids either, because I have to go to the top of the folding stairs.

So it's enough not to do like I do to work healthy.

On the other hand, hobbies and audiobooks listened to during the work actually allow you to rest mentally.

***
That's it for ...health. However, a specimen of this is the mounted by Lahmia model Lavracka from Orzol Studio, which I reviewed HERE.Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz