niedziela, 28 lutego 2021

Podsumowanie miesiąca. Luty.

lutym na łamach bloga DansE MacabrE opublikowałem 25 postów.

galerii znalazły się zdjęcia Zwiadowczego stada klanu Eshin, a także Wybrańca Chaosu (Niepodzielonego), Wyklętego z Kultu Pogromców z Karak Kadrin, Niziołka z Krainy Zgromadzenia, a także Świątyni i Wiatraka z Teufelsbergu oraz zrobionej na zamówienie scenicznej podstawki dla Kompanii krasnoludzkich Piwowarów, którą pokazałem w ramach lutowej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Ponadto, lepiej późno niż później, otrzymałem modele przygotowane przez Karola z Grot Orderly w ramach Świątecznej Wymiany Figurkowej.

W warsztacie rekrutowałem także bohaterów i niewolników do Zbrojnej kompanii z Ostlandu, a także zaprezentowałem przygotowaną do malowania dioramę Citizens of the Old World

Na blogu znajdziecie także zasady dla Postaci Dramatu Khalidy Neferher, kapłanki Asaph do Warheim FS.

Wtorki to od dłuższego czasu dzień w którym publikuję fragmenty historii Starego Świata, w minionych tygodniach mogliście przeczytać o Couronne: Ludność i polityka, Książe Charlens z Couronne i Lord regend de Gascone, Relacje z sąsiednimi księstwami i barwy księstwa oraz Znaczące miejsca.

Przypominam, że wszystkie opublikowane dotychczas wpisy fluffowe dostępne są w czytelni.

piątki na blogu zamieściłem recenzje Citizens of the Old World od HeresyLab, Brutis Plague Lord od Dark-Art Studios oraz Assassin od Otherworld Miniatures i Mercenary Ogre od MOM Miniatures.

Ponadto poleciłem Wam wysłuchanie następujących audiobooków, które znajdziecie na Storytel.pl: Ekspansja: Gniew Tiamat. James S.A. Corey oraz Pani Czterdziestu Żywiołów. Witold Dworakowski i ORP Dzik. Dariusz Domagalski.

Zamieściłem także #024 odcinek z życia Stefana.


I na koniec trochę statystyk.

W minionym miesiącu szanowne państwo-draństwo odwiedziło DansE MacabrE ponad 15k razy, a wśród stron z których najczęściej wchodziliście na blog znów znalazły się boringmordheimforum.forumieren.com oraz Gardens of Hecate Wrota - polska sieć blogów bitewnych .

Z kolei wśród najczęściej czytanych postów znalazły także wpisy Recenzja: Citizens of the Old World od Heresy Lab oraz Piekło pocztowe... - Turniej Warheim FS w klubie Inny Wymiar w Katowicach - Relacja z turnieju i Galeria: Teufelsberg. Obora II.

Na dzień 28022021 blog posiada 253 obserwatorów i 723 polubienia na on FB oraz 3421 opublikowanych postów.

Dziękuję bardzo moim Patronom: Sebastian K., Michał Sz., Michał G., Tomasz G., Jacek D., Piotr F., Miłosz K., Tomek W., za wsparcie bloga DansE MacabrE oraz gry bitewnej Warheim FS.

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza