środa, 14 kwietnia 2021

Galeria: Grasanci Chaosu. Bohaterowie - Wojownik Chaosu.
Gallery: Marauders of Chaos. Heroes - Warrior of Chaos.

Pośród dzikich pustkowi północy wszyscy oddają w ten czy inny sposób cześć Niszczycielskim Mocom. Ich życie jest ciężkie i pełne przelewu krwi, lecz nawet najbardziej zaprawiony w bojach człowiek północy może znaleźć chwilę pocieszenia w dzbanie wina czy w ramionach kobiety. Są jednak pośród nich i tacy, którzy czują zew Chaosu znacznie silniej niż pozostali członkowie ich klanów; ci zostawiają za sobą nieistotne sprawy śmiertelników, takie jak wygoda, ciepło, czy miłość. Poświęcają swe człowieczeństwo dla niekończącej się wojny w służbie Mrocznych Bogów.
Kiedy człowiek w ten właśnie sposób zaprzedaje duszę Chaosowi, staje się istotą budzącą strach i respekt pośród wszystkich, których zostawia za sobą. Strach to uzasadniony, bowiem zyskuje piekielną siłę, a jego ciało staje się twarde niczym dąb. Zdarza się, że nosi stygmaty piętna określonego boga, jego oczy mogą stać się czarne, zaczątki rogów mogą pojawić się pod jego skórą, a fetor siarki może ciągnąć się za nim. Staje się o głowę wyższy od swych wcześniejszych współbraci i gardzi wszystkimi słabymi i tchórzliwymi. Każdy z Wojowników Chaosu, niezależnie od pochodzenia, cieszy się wielkim szacunkiem pośród plemion północy, albowiem w walce każdy jest wart tyle, co pół tuzina zaprawionych w bojach Ludzi.

Wojownik Chaosu to kolejny z bohaterów, który stoi na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.The Warrior of Chaos is the next of the heroes to lead Marauders of Chaos warband in Warheim FS, I painted the company as part of the #69 edition of the Miniatures Blog Carnival.Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza