środa, 16 czerwca 2021

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Bohaterowie - Mag Elfów Wysokiego Rodu.
Gallery: High Elves. Heroes - High Elf Mage.

Dzięki wysiłkom Magów Ulthuan utrzymuje się na powierzchni oceanu, a złowróżbne moce Chaosu trzymane są w bezpiecznej odległości. Społeczeństwo Elfów Wysokiego Rodu rozumie potrzebę korzystania z darów sztuki magicznej i usług magów. Elfowie, którzy poświęcili swoje życie magii, traktowane są z takim samym szacunkiem jak Książęta.

Elfowie Wysokiego Rodu zawsze byli rasą magiczną i niemalże każdy z nich przejawia pewien talent do manipulacji Wiatrami Magii. Najsłynniejsi magowie pochodzą z Saphery, gdzie każdy z książąt i szlachciców jest czarodziejem władającym niezwykłą mocą. Sława tego miejsca jest tak powszechna, że ciągną tu Elfowie z całego Ulthuanu, by nauczyć się sztuki tajemnej od największych magów tego świata.

W czasach prawdziwej potrzeby Król Feniks prosi panów Wieży Hoetha o pomoc, a Mistrzowie Wiedzy Tajemnej z Saphery nigdy nie unikają wypełniania swych powinności. Magowie, którzy towarzyszom kompaniom Elfów Wysokiego Rodu, są prawdziwymi mistrzami Wysokiej Magii. Dzięki żmudnym studiom zdolni są rozpraszać zaklęcia wrogów i uspokajać moce Wiatrów Magii, wykorzystując w praktyce zdobytą przez lata wiedzę. Błyskawicznie recytowane przez magów inkantacje potrafią wzmocnić ducha w wątpiących, wypełnić ich umysły wizjami chwały Złotego Wieku Ulthuanu i uspokoić przerażone serca w szeregach sprzymierzeńców. Ta sama wiedza pozwala im niszczyć całe drużyny wojowników wroga, kierując przeciw niemu mściwe ognie Asuryana i odzierając ciało z kości.

Mag to kolejny z bohaterów, który stoi na czele Elfów Wysokiego Rodu Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.The Mage is the next of the heroes to lead High Elves warband in Warheim FS, I painted the company as part of the #77 edition of the Miniatures Blog Carnival.

   

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz