poniedziałek, 2 sierpnia 2021

Organizacyjnie: Warheim FS na Patronite.pl.

W sieci dostępna jest już najnowsza wersja podręcznika Warheim FS - xXx, która będzie obowiązywać na najbliższym turnieju, który odbędzie się wiosną 2021

Z kolei na Forum Warheim FS znajdziecie odpowiedzi na wszelkie ewentualne pytania i wątpliwości związane z zasadami gry, a co nawet ważniejsze, spotkacie tam innych graczy, których powoli przybywa w różnych regionach naszego kraju.

Jeśli gracie w Warheim FS i chcecie, żeby gra dalej się rozwijała, to możecie wesprzeć projekt na portalu Patronite.pl, profil znajdziecie TUTAJ

Podstawowe zasady gry można uznać za skończone, a bieżąca wersja podręcznika równie dobrze mogłaby zostać oznaczona jako 1.0.

Następny cel jaki sobie stawiam to napisanie dodatku pozwalającego na rozgrywanie scenariuszy podziemnych, a każda złotówka jaką przekażecie za pośrednictwem Patronite.pl pozwoli mi szybciej zrealizować plany.

Chcę też podziękować dotychczasowym Patronom oraz forumowiczom za okazane wsparcie, zarówno to finansowe jak i zaangażowanie w testowanie zasad oraz czas poświęcony na rozmowy, czy to na żywo czy za pośrednictwem komunikatorów internetowych.

Niezależnie od wszystkiego, zarówno podręcznik i jak i wszystkie dodatki, które do niego powstaną będą dostępne w sieci za darmo. Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz