środa, 18 sierpnia 2021

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Bohaterowie - Mistrz Miecza Hoetha.
Gallery: High Elves. Heroes - Swordmasters of Hoeth.

Mistrzowie Miecza są fechmistrzami zdolnymi do niesłychanych wręcz wyczynów. W Białej Wieży Hoetha, największej akademii świata, owi wojownicy-uczeni zawzięcie trenują, rozwijając swą niebywałą sprawność, doskonaląc każdy niuans i aspekt sztuki fechtunku. Każdy Mistrz Miecza zgłębia tajniki prowadzenia wojny i sztuki walki przez dziesiątki, jeśli nie setki lat, dochodząc do wprawy tak wielkiej, że nie jest im w stanie dorównać żaden inny śmiertelny wojownik tego świata.

Mistrzowie Miecza władają wielkimi mieczami Hoetha. Są to potężne, finezyjnie zrobione ostrza o długości sześciu stóp, mierząc od rękojeści po ostry niczym brzytwa szpic. Mistrz Miecza włada swym mieczem z taką szybkością i precyzją, że powiadają, iż może dobyć ostrza, ściąć wrogowi głowę i schować je na powrót do pochwy, zanim przeciwnik zdąży wznieść tarczę, by się osłonić. Mimo tradycyjnej dla zakonu zbroi i wysokiego hełmu Mistrz Miecza jest bardziej gibki i zwinny od każdego, kto nie pochodzi z jego rasy.

W bitwie Mistrzowie Miecza są zabójczymi adwersarzami, chętnymi sprawdzić swe niezwykłe umiejętności na wrogach Ulthuanu. Mistrzowie Miecza mogą w pełni wykorzystać zdobytą przez lata wiedzę tylko na polu bitwy, na arenie, gdzie nie ma miejsca na pomyłki. Walczą, zataczając swymi ostrzami szerokie kręgi, a powietrze wokół nich szumi, kiedy tańczą swój taniec śmierci i tylko najlepsi z wojowników świata są w stanie stawić im czoła… i przeżyć.

Mistrz Miecza Hoetha to kolejny z bohaterów, który stoi na czele Elfów Wysokiego Rodu Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.The Swordmasters of Hoeth is the next of the heroes to lead High Elves warband in Warheim FS, I painted the company as part of the #77 edition of the Miniatures Blog Carnival.

   

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz