niedziela, 4 czerwca 2023

Rekrutacja: Jeźdźcy Wilków. Postaci Dramatu - Durgaluk Krzywousty, Skrytobójca, Hobgoblin.
Recruitment: Wolf Riders. Dramatis Personae - Durgaluk Wrymouth, Assassin, Hobgoblin.

Durgaluk Krzywousty jest żylastym, szczupłym i wyjątkowo podłym oraz mściwym Hobgoblinem. Pokrętny charakter, okrucieństwo oraz nikczemność, a także niezwykła biegłość w posługiwaniu się truciznami oraz kłamstwem uczyniły z niego użyteczne narzędzie w rękach Czarnoksiężników Krasnoludów Chaosu oraz Hersztów Jeźdźców Wilków, którzy sowicie płacą za usługi Skrytobójcy.

Durgaluk Krzywousty z równą wprawą posługuje się sztyletem oraz trucizną jak i kłamstwem oraz oszczerstwem sprawnie eliminując wrogów swych zleceniodawców zarówno skrytobójczymi zamachami jak i podżegając do buntów niewolników, poddanych i przybocznych.

Hobgoblin niewiele mówi o swojej przeszłości. Niektórzy powiadają, że był niewolnikiem Skavenów z klanu Eshin, natomiast inni twierdzą, że przez wiele lat wędrował przez ziemie Kitaju i Nipponu, gdzie poznał egzotyczne techniki sztuk walki oraz wykradł wiedzę orientalnych trucicieli. Skrytobójca nie zaprzecza plotkom, a nawet sam rozpowszechnia sprzeczne informacje na swój temat, ciesząc się następnie nieprawdopodobnymi historiami i opowieściami zasłyszanymi na swój temat.

Do złożenia modelu Postaci Dramatu użyłem głównie bitsów z zestawów od North Star Military Figures Orc Infantry oraz Goblin Infantry i Goblin Wolf Riders.To assemble the Hobgoblin Chief miniatures, I mainly used bits from the North Star Military Figures Orc Infantry and Goblin Infantry and Goblin Wolf Riders sets.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz