środa, 20 kwietnia 2016

Leisynn, Mercenaries Mage, czyli przygotowanie do #20 edycji FKB

Jak zapewne szanowne państwo-draństwo zauważyło powoli zbliża się koniec miesiąca, a więc najwyższa pora zabrać się za kwietniową edycję Figurkowego Karnawału Blogowego.

Gdyby ktoś z was, drodzy czytelnicy, jeszcze nie wiedział to gospodarzem #20 edycji FKB jest Czaki z Codename: Wargaming, a jako że tematem jest magia to postanowiłem zbytnio nie kombinować i wymyśliłem sobie, że pomaluję widoczną na zdjęciu poniżej scenkę rodzajową.
As you probably noticed is slowly approaching the end of the month, so it's time to get on with the April edition of the Miniatures Blog Carnival.

If someone of you, dear readers, yet knew had it hosted the #20 edition of MBC is Czaki from Codename: Wargaming, and as the theme is magic, I decided not to think too much and imagining that the situation will paint visible in the photo below.Głównym bohaterem jest Leisynn, Mercenaries Mage, którego ustawiłem wśród utensyliów pochodzących z zestawu Wizard and Apprentice całość została wyprodukowana przez Reaper Miniatures.

Chciałbym wypróbować tu kilka nowych technik, których do tej pory nie używałem podczas malowania ale jak zwykle wszystko zależy od ilości wolnego czasu, który uda mi się wygospodarować na malowanie.

Tak więc trzymajcie kciuki!
The main character is Leisynn, Mercenaries Mage, which I set among the utensils from the set of Wizard and Apprentice whole was produced by Reaper Miniatures.

I would like to try out some new techniques here, which has so far not used during painting but as usual, it all depends on the amount of free time that I can save painting.

So keep your fingers crossed!

I to wszystko na dzisiaj.

Jeśli spodobał ci się wpis to udostępnij post oraz kliknij na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.
And that's all for today.

If you liked this entry share post and leave mark by clicking on the stars, squares and other G+1 or FB like it !.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...