środa, 12 listopada 2014

Rekrutacja: Strażnicy dróg z Averlandu, część 1. Bohaterowie.

Niedawno zakończyłem prace nad Fortem Krasnoludów oraz Bazarem w Oldenlitz, pora więc na kolejne pomysły.

I tak równolegle rozpocząłem prace nad dwoma kolejnymi konceptami związanymi z 
Warheim FS.

Pierwszy projekt to makieta reprezentująca strażnicę Bractwa Pięciu, o której wspominałem przy okazji prezentacji Bazaru w Oldenlitz. Jednak póki co strażnica jest na tak wczesnym etapie, że nie mam za bardzo czego wam pokazać ale to niebawem powinno się zmienić.

Drugi projekt to Strażnicy dróg z Averlandu. I tak przez najbliższe kilka tygodni będę wam prezentował zdjęcia figurek, które skleiłem sobie z różnych wyprodukowanych przez Games Workshop bitsów.

Dziś mam dla was zdjęcia bohaterów.

Warheim FS Strażnicy dróg z Averlandu mogą podczas rekrutacji wcielić w szeregi drużyny KapitanaMagistra Magii albo Prezbitera SigmaraSierżanta oraz dwóch Traperów, czyli łącznie pięciu bohaterów.

Oprócz pieszych wersji wyżej wymienionych bohaterów, postanowiłem zrobić także figurki Kapitana i Sierżanta w wersji konnej.

Ponieważ figurki Magistrów Magii pomalowałem już jakiś czas temu, poniżej nie znajdziecie modelu maga, Jeśli chcecie sobie przypomnieć jak wyglądają magowie, to zapraszam TUTAJ.

Przy okazji musicie mi wybaczyć ale nie będę opisywał skąd pochodzi każda z użytych przeze mnie części, tak jak zrobiłem to przy okazji Johanna Schweinepulvera, Świniopasa z Oldenlitz, jest tego zwyczajnie za dużo i wymienię po krótce jedynie zestawy z których pochodzą bitsy, a są to: Empire GreatswordsEmpire Free CompanyKnightly OrdersEmpire GeneralFlagellant WarbandEmpire PistoliersEmpire State TroopsHuntsmen oraz Warrior Priest with Two Hand WeaponsVolkmar the Grim on The War Altar of SigmarLongbeardsMiners. Jest tego sporo, przy czym z większości wymienionych wyżej zestawów, które zgromadziłem przez ostatnie lata, wykorzystałem raptem po kilka części.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
I recently finished work on Fort Dwarves and the marketplace in Oldenlitz, so time for new ideas.

So I started to work in parallel on two new ideas.

The first project is a model of a building representing the watchtower of the Brotherhood of the Five, which I mentioned on the occasion of the presentation of marketplace in Oldenlitz. But as long as watchtower is at such an early stage that I do not have too much to show you what but it should soon change.

The second project is a warband Roadwardens of Averland. And so for the next few weeks I will be presenting you the pictures of figures that I made from a variety of parts produced by Games Workshop.

Today I have for you some pictures of the heroes from Averland.

In Warheim FS in the warband Roadwardens of Averland includes the Captain, the Wizard or the Warrior-Priest, Sergeant and two Trappers, a total of five heroes.

In addition to the models in on foot, I decided to do as the Captain and Sergeant cavalryman.

Because the Wizards painted some time ago, under no photos Wizard. If you want to see how the Wizards look click HERE.

By the way, you have to forgive me but I will not write where it comes from each of the parts that I used, I did so with Johann Schweinepulver, swineherd of Oldenlitz, but here this is too much and I will mention only the sets from which the part, which I used to make warband Roadwardens of AverlandEmpire Greatswords, Empire Free Company, Knightly Orders, Empire General, Flagellant Warband, Empire Pistoliers, Empire State Troops, Huntsmen and Warrior Priest with Two Hand Weapons, Volkmar the Grim on The War Altar of Sigmar, Longbeards, MinersThere's a lot but most of the sets that I mentioned above, which have accumulated over the past years, I used only a few parts.

Okay so enough already read my scribbles I invite you to see the pictures.

Like my page on Facebook, follow my BLOG and feel free to comment and share.
Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz