środa, 26 listopada 2014

Rekrutacja: Strażnicy dróg z Averlandu.
Część 3, stronnicy - Pikinierzy.

Malowanie modeli Strażników dróg z Averlandu do Warheim FS rozpocznę dopiero w grudniu. Na warsztacie wciąż stoi Rydwan i Zaprzęg, a do zrobienia zostały jeszcze znaczniki pułapek.

Dziś mam dla was zdjęcia Pikinierów, uzbrojonych we włócznie stronników w kompanii Averlandczyków.

Jak zapewne zauważyliście, do sklejenia modeli użyłem korpusów i głów z zestawu Huntsmen, z kolei ramiona z włóczniami i tarcze pochodzą z zestawu Empire State Troops. Przy czym, żeby nie było zbyt łatwo i przyjemnie Games Workshop postarał się, by korpusy i ramiona nie pasowały do siebie - podczas klejenia konieczne było użycie noża i green stuffu.
I'll start painting in December models Roadwardens from Averland to the game Warheim FS. At the workshop, the works on the construction of the Chariots and The coach. In addition I have to do markers traps.

Today I have for you photos Pikemen, which is armed with spears henchmen for the warband from Averland.

As you probably already noticed, I used to make a model of bodies and heads from a set of Huntsmen, in turn arms with spears and shields come with a set of Empire State Troops. But that was not too easy and fun Games Workshop tried to bodies and arms do not fit together - the model assembly was necessary to use a knife and green stuff.
Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz