piątek, 6 lutego 2015

Recenzja: Books and BookHolders od Ristuls Extraordinary Market.

Dziś przygotowałem krótką prezentację zestawu Books and BookHolders od Ristuls Extraordinary Market.

Przesyłka od REM zapakowana została w kopertę bąbelkową, która zawierała dwa bistry wypełnione po brzegi zamówionymi zestawami, z których każdy zapakowany został dodatkowo w woreczek strunowy. Wewnątrz znalazłem także widoczną na zdjęciu wizytówkę firmy.

Wśród kilku zamówionych produktów, z których większość zaprezentowałem już szanownemu państwudraństwu w minionych tygodniach znalazł się także zestaw Books and BookHolders, którego zawartość możecie obejrzeć poniżej.

Jak można przeczytać na stronie producenta zestaw składa się z 14 elementów, 4 stojaków na książki i 10 książek, odlanych z wysokiej jakości żywicy. I choć podczas wstępnych oględzin nie znalazłem większych linii podziału formy czy błon, to przed malowaniem warto wyczyścić elementy szczoteczką do zębów, która bardzo dobrze usuwa błony pozostałe po procesie odlewu.

Zestaw Books and BookHolders z powodzeniem można wykorzystać podczas waloryzacji makiet czy jako dekorację dioram lub podstawek pod modele magów i duchodnych. Poszczególne wzory różnią się między sobą, a całość wyrzeźbiona jest w charakterystycznym dla REM nieco groteskowym stylu.

Jeśli szanowne państwo-draństwo jest zainteresowane zawartością innych zestawów od Ristuls Extraordinary Market to klikajcie TUTAJ.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...