piątek, 13 lutego 2015

Recenzja: Ellus Mann, Wizard od Reaper Miniatures.

Służba nie drużba. Luty nie sprzyja aktywności forumowo-blogowej, a i figurki leżą na warsztacie odłogiem i zbierają kurz, a tu już połowa najkrótszego miesiąca w roku.

Mimo przeciwności losu przygotowałem dla szanownego państwa-draństwa krótką prezentację modelu Ellus Mann, Wizard, który na dioramie oraz w trakcie rozgrywek w Warheim FS pełnił będzie rolę Magistra Metalu władającego Magią Hamon.

Figurka Ellusa zapakowana została przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Blister zawiera odlaną wraz z podstawką figurkę Ellus Mann, Wizard. Model odlany został w białym metalu. Na figurce znalazłem kilka nadlewek oraz linii podziału formy, których usunięcie nie zabrało jednak wiele czasu. Ponadto, wyprostowałem kostur, który skrzywił się podczas transportu modelu.

Wyrzeźbiony przez Matta Gubsera model Ellusa, to ciekawa i bogato wyposażona figurka. Zarówno drewniany kostur, przytroczone do pasa sakwy z utensyliami oraz karwasze sprawiają, że model z powodzeniem może w uniwersum Warhammer Fantasy pełnić rolę Magistra Magii z Kolegium Metalu.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz