piątek, 5 czerwca 2015

Recenzja: Vistaril Quillscratch, Wizard od Reaper Miniatures.

W pierwszy piątek czerwca zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury krótkiej prezentacji modelu Vistaril Quillscratch, Wizard, który na dioramie oraz w trakcie rozgrywek w Warheim FS pełnił będzie rolę Magistra Światła władającego Magią Hysh.

Figurka Vistarila zapakowana została przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.


Blister zawiera odlaną wraz z podstawką figurkę Vistaril Quillscratch, Wizard. Model odlany został w białym metalu. Na figurce znalazłem kilka nadlewek oraz linii podziału formy, których usunięcie nie zabrało jednak wiele czasu. Ponadto, wyprostowałem kostur, który skrzywił się podczas transportu modelu.


Wyrzeźbiony przez Tre Manora model Vistarila, to ciekawa i bogato wyposażona figurka. Zarówno drewniany kostur, przytroczone do pasa sakwy z utensyliami oraz widoczna spod kaptura długa broda, sprawiają że model z powodzeniem może w uniwersum Warhammer Fantas pełnić rolę Magistra Magii z Kolegium Światła.

Zobacz także co działo się na blogu pięć lat temu.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz