piątek, 19 czerwca 2015

Recenzja: Darkrasp, Death Priest od Reaper Miniatures.

Szanowne państwo-draństwo z pewnością zauważyło, że powoli zbliża się do końca prezentacja figurek od Reaper Miniatures, które w trakcie rozgrywek w Warheim FS reprezentować będą imperialnych Magistrów Magii. Prócz prezentowanego dziś modelu, do pokazania postał jeszcze Magister Kolegium Jadeitu. Ale to niebawem...

Dziś pozwoliłem sobie przygotować prezentację modelu Darkrasp, Death Priest, który pełnił będzie rolę Magistra Ametystu władającego Magią Shyish.

Figurka Darkraspa zapakowana została przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Blister zawiera odlaną w dwóch częściach figurkę Darkrasp, Death Priest. Model odlany został w białym metalu. Nie zauważyłem praktycznie żadnych nadlewek, choć w kilku miejscach widoczna była trudna do usunięcia linia podziału formy. Natomiast żadnych problemów nie sprawiło sklejenie ze sobą elementów figurki, zakończona pinem dłoń z kosą została dobrze spasowana do nawierconego przedramienia.

Wyrzeźbiony przez Tima Prowa model zakapturzonego, owiniętego zakończonym urną łańcuchem, uzbrojonego w kosę i nawinięty na piszczel pergamin Darkraspa, to moim zdaniem świetna propozycja na Magistra Śmierci.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz