piątek, 4 września 2015

Recenzja: Great Bray-Shaman od Games Workshop.

Z lekkim opóźnieniem zapraszam do otwarcia kolejnego pudełka z figurkami. Tym razem jest to blister z modelem Great Bray-Shaman od Games Workshop .

Great Bray-Shaman, podobnie jak inne modele bohaterów od GW została zapakowana w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazła się jeszcze kwadratowa sceniczna podstawka 25 x 25 mm oraz ulotka z logo firmy, instrukcją i innymi niezbędnymi informacjami.

Blister zawiera jedną figurkę przedstawiającą Szamana Zwierzoludzi. Model w skali 28 mm został odlany w szarym plastiku. Jakość odlewu jest bardzo dobra, jedynie w kilku miejscach skalpelem usunąłem linie podziału formy. Poszczególne elementy są spasowane dość dobrze, choć łączenia płaszcza musiałem zamaskować masą modelarską. Także sklejenie modelu nie sprawiło większych problemów, choć mimo wszystko z uwagi na dość dużą ilość części warto zapoznać się przedtem z instrukcją.

Odziany w łachmany, dzierżący obwieszony czaszkami kostur Great Bray-Shaman to dość dynamiczny model, szczególnie jeśli porównać go ze starszymi wzorami i w trakcie rozgrywek w Warheim FS z pewnością trafi w szeregi Zwierzoludzi Chaosu.


I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdkikwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz