niedziela, 6 września 2015

Zebrane z tygodnia #234

Witam serdecznie szanowne państwo-draństwo i zapraszam do lektury i komentowania #234 zestawienia z cyklu Zebrane z tygodnia, w którym zebrałem galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki związane głównie z uniwersum Warhammer Fantasy, choć nie tylko...

A sto tygodni temu wydarzyło się:


Zaś dwieście tygodni temu wydarzyło się:

Warhamer:

  • W minionym tygodniu na blogu Danse Macabre zamieściłem w ramach fluffowych poniedziałków kolejny wpis przybliżający historię Imperium, ponadto udostępniłem też kolejną erratę do podręcznika Warheim FS.
  • Pozwolę sobie także przypomnieć szanownemu państwu-draństwu, że najnowszą wersję podręcznika zawierającą umieszczone w erracie zmiany można pobrać STĄD.
  • Z kolei Adriano z łamach Git Games podzielił się swoimi przemyśleniami na temat, opublikowanego w #100 nr magazynu White Dwarf z 1998, scenariusza Latające ogrody Bahb-Elona do WFRP

Galeria:

Poradniki:

Recenzje:

  • W ramach piątkowych recenzji na blogu Danse Macabre przygotowałem dla szanownego państwa-draństwa recenzję modelu Great Bray-Shaman od Games Workshop.
  • Z kolei Pepe na łamach bloga Fantasy w miniaturze podzielił się swoimi wrażeniami na temat zestawu Food Supplies Basing Kit od Ristuls Extraordinary Market.
  • Natomiast TP na stronie The Node rozpakował miarkę od Wolsung SSG.

Podsumowania:

Ciekawostki:

  • Dziadu z Lasu na łamach bloga Dziadu z Lasu podsumował #12 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego, której tematem przewodnim było New retro wave. Natomiast Pietia za pośrednictwem Bloga Pietii ogłosił temat #13 edycji FKB: Budujemy nowy dom. Jeśli zaś szanowne państwo-draństwo jest ciekawe co było tematem poprzednich edycji FKB to odpowiednie odnośniki znajdziecie TUTAJ.
  • Ponadto Adriano na Git Games zamieścił trójgłos trzeci, niekoniecznie o trzecim nMiM...
  • ...a Piotr na blogu Fanboj i Życie zajął się problemem sztuki złota w grach RPG i nie tylko.

Model tygodnia:

The Wrath of Khorne Bloodthirster painted by Rafał Maj.
I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdkikwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

A gdyby zaś szanowne państwo-draństwo znalazło w odmętach sieci odnośniki do ciekawych galerii, nowości, poradników, recenzji tudzież ciekawostek lub samo takowe popełniło i chciało podzielić się nimi z resztą społeczeństwa to piszcie śmiało komentarze pod powyższym wpisem.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz