piątek, 11 września 2015

Recenzja: Satheras, Elf Warlock od Reaper Miniatures.

Dziś mam przyjemność zaprezentować szanownemu państwu-draństwu kolejnego maga, która wraz Leisynnem podczas rozgrywek w Warheim FS służyć będzie ciemnej stronie mocy jako Czarownik lub CzarnoksiężnikChaosu.

FigurkaSatheras, Elf Warlock zapakowana została przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Blister zawiera jedną figurkę Satheras, Elf Warlock. Model odlany został wraz z podstawką w białym metalu. Na figurce znalazłem kilka nadlewek oraz wyraźnie widoczne linie podziału formy, których usunięcie nie zabrało jednak wiele czasu.

Wyrzeźbiony przez Bobbiego Jacksona model Satherasa, to poprawna, choć nie wyróżniająca się niczym nadzwyczajnym rzeźba. Mimo wszystko figurka dość dobrze oddaje charakter czarnoksiężnika - przygarbionego, niezbyt urodziwego maga o lichej posturze, który dzierży w rękach pergamin i kostur, a na sobie zawieszonych ma kilka sakiewek z utensyliami. Całości dopełniają drobne detale i zamrożona w ruchu szata.
***
Przy okazji niniejszej publikacji pozwoliłem sobie dość bezczelnie umieścić w tekście kilka odnośników do wpisów zamieszczonych między innymi na Danse Macabre w latach przeszłych z nadzieją, że szanowne państwo-draństwo znajdzie trochę czasu by przeczytać to, co wówczas z różnych powodów udostępniłem. Jeśli więc jeszcze tego nie uczyniliście, możecie zrobić mi dobrze i kliknąć na odnośniki, a jeśli uznacie to za warte waszego zachodu, zostawcie po sobie ślad w postaci komentarza.

I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.
***
Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz