wtorek, 17 maja 2016

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #21: Oldschool - Freelancer.

Witam szanowne państwo-draństwo w dwudziestej pierwszej odsłonie Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytających Danse Macabre jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.


Do tej pory, co łatwo wywnioskować po tytule posta, odbyło się dwadzieścia edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ


Gospodarzem dwudziestej pierwszej edycji jest Żółty, którzy na łamach bloga Twierdza Nieumarłych opublikowali wprowadzenie zawierające temat na maj, czyli Oldschool!


To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.

***
W ramach #21 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pomalowałem dedykowany do Mordheim model Freelancer od Games Workshop, trochę więcej o modelu napisałem TUTAJ.

Warheim FS model Freelancera będzie można spotkać jako Najmitę - Rycerza Najemnego.
Przy okazji szanowne państwo-draństwo pozwoli, że przypomnę wam dioramę z Khazadami z Gór Krańca Świata, na której stoi najwięcej oldschoolowych modeli znajdujących się w mojej kolekcji.


Więcej zdjęć Khazadów znajdziecie na Facebooku.

***
I to by było na tyle. Mam nadzieję, że szanowne państwo-draństwo nie znudziło się za bardzo lekturą powyższego wpisu. Zostało jeszcze kilka dni, więc zachęcam was do udziału w #21 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego oraz propagowania inicjatywy wśród znajomych. Publikujcie wpisu na swoich blogach lub blogach swoich znajomych, a o wpisach informujcie w komentarzach na łamach bloga Twierdza Nieumarłych.
***
***
Przy okazji niniejszej publikacji pozwoliłem sobie dość bezczelnie umieścić w tekście kilka odnośników do wpisów zamieszczonych między innymi na Danse Macabre w latach przeszłych z nadzieją, że szanowne państwo-draństwo znajdzie trochę czasu by przeczytać to, co wówczas z różnych powodów udostępniłem. Jeśli więc jeszcze tego nie uczyniliście, możecie zrobić mi dobrze i kliknąć na wyróżnione pogrubieniem odnośniki, a jeśli uznacie to za warte waszego zachodu, zostawcie po sobie ślad w postaci komentarza.

I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza