piątek, 7 września 2018

Recenzja: Exo-Lord Fur Cloaks od ANVIL industry.
Reviews: Exo-Lord Fur Cloaks from ANVIL industry.

Prezentowany poniżej zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez firmę ANVIL industry, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS.

Zapraszam do lektury recenzji zestawu Exo-Lord Fur Cloaks wyprodukowanego przez ANVIL industry.

Odlany z szarej żywicy zestaw płaszczy został zapakowany w woreczek strunowy. Nieliczne nadlewki i linie podziału formy nie powinny być trudne do usunięcia.


Choć zestaw Exo-Lord Fur Cloaks dedykowany jest do modeli odzianych w pancerze wspomagane i noszących plecaki energetyczne, to z powodzeniem można założyć płaszcz na modele chronione zbrojami płytowymi.
The set presented below is one of the prizes funded by the company ANVIL industry, which will be able to win a tournament Warheim FS.

I invite you to read the reviews of set Exo-Lord Fur Cloaks manufactured by ANVIL industry.


The set has been packed in a string bag, inside which found a cast resin in a gray resin. Few overlays and dividing lines of the mold should not be difficult to remove.

Although the set Exo-Lord Fur Cloaks is dedicated to models wearing power armor and carrying powerpack, it is possible to successfully put on a coat for models protected by plate armor.I to wszystko na dzisiaj.

Jeśli spodobał ci się wpis to udostępnij post oraz kliknij na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.
And that's all for today. 

If you liked this entry share post and leave mark by clicking on the stars, squares and other G+1 or FB like it !.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz