środa, 19 września 2018

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #49: Jesień.
Postać Dramatu: Solveig Rothaarige, Pani Strachów na wróble.

Witam Was w czterdziestej dziewiątej odsłonie Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby szanowne państwo-draństwo czytające blog DansE MacabrE jeszcze nie wiedziało, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyły się czterdzieści osiem edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ

Gospodarzem czterdziestej dziewiątej edycji jest Maciek, którzy na łamach swojego bloga The Fantasy Hammer opublikował wprowadzenie zawierające temat na sierpień, czyli Jesień.

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.
***
Nie powiem, gdy przeczytałem temat na wrześniową edycję zaproponowany przez Maćka, przez chwilę zastanawiałem się co pomalować.

Przypomniałem sobie wtedy o dwóch zestawach, które od lat czekały na półce wstydu na pomalowanie, pierwszy ma nawet jesień w nazwie: Autumn the Scarecrone od Bombshell Miniatures oraz Scarecrows od Ristuls Extraordinary Market.Przy okazji postanowiłem napisać zasady dla Solveig Rothaarige, Pani Strachów na wróblePostaci Dramatu do Warheim FS, które pozwolą pomalować pokazane powyżej modele.

***
I to tyle. Figurkowy Karnawał Blogowy trwa, a do końca miesiąca pozostało jeszcze kilka dni. Jeśli poczujecie nieodpartą potrzebę dołączenia do zabawy to odnośnik do Waszego wpisu publikujcie w komentarzach na blogu The Fantasy Hammer, a pod koniec miesiąca Maciek zamieści link we wpisie podsumowującym sierpniową wrześniową, której tematem przewodnim jest Jesień!

Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz