sobota, 28 listopada 2020

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #75: Nim wstanie dzień..., albo 'noc jest nasza'.

Witam szanowne państwo-draństwo i zapraszam do lektury wpisu opublikowanego w ramach siedemdziesiątej piątej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytającego blog DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule wpisu, odbyły się siedemdziesiąt cztery edycje, których podsumowania znajdziecie TUTAJ

Gospodarzem siedemdziesiątego piątego wydania jest koyoth, który na swoim blogu shadow grey opublikował na początku listopada post z tematem przewodnim - Nim wstanie dzień.

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.
***
Zaproponowany przez koyotha temat na listopadowe wydanie FKB zmobilizował mnie do wyjścia poza strefę komfortu i pomalowania czegoś innego niż fantasy.

I tak dzięki figurce policjantki, a także żywicznym elementom od zdaje się Studio Level, które kiedyś wygrałem w konkursie i pozostałościom po resoraku powstała ta oto scena, przedstawiająca stróża prawa w jednym z mrocznych zaułków spowitego nocą miasta. Policjanta ma jeszcze kilka spraw do załatwienia ...nim wstanie dzień.
Koyoth's theme for the November issue of Miniatures Blog Carnival spurred me to step outside my comfort zone and paint something other than fantasy.

And so thanks to the figurine of a policewoman, as well as resin elements from Studio Level, which I once won in a competition, and the remains of a toy car, this scene was created, showing a law enforcement officer in one of the dark alleys of a city surrounded by night. The policeman has a few more errands to attend to ...before daybreak.Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz