niedziela, 8 listopada 2020

Warsztat: Tła do fotografii, które?
Workshop: Backgrounds for photos, which?

Ponieważ szanowne państwo-draństwo, zapewne słusznie zauważyło, że modele na czarnym tle nie zachęcają do oglądania, postanowiłem coś z tym zrobić.

Na portalu aukcyjnym zamówiłem kilka teł do fotografii w całkiem niezłej jakości i poniżej możecie zobaczyć efekty zrobionej na szybko sesji zdjęciowej z losowo wybranymi modelami.

Zdaję sobie sprawę, że trudno o wybór jedynego słusznego tła, bo każdy model będzie lepiej prezentował się się na innym tle, ale mam do Was prośbę o wskazanie waszym zdaniem tego najlepszego z tych które przedstawiłem poniżej. 

Wpiszcie numer w komentarzu, dla wygody każde tło ma swój w prawym górnym rogu.

A może nie zmieniać nic i dalej publikować zdjęcia na czarnym tle?
Since the magnificents bastards probably rightly noticed that the black background models did not encourage viewing, I decided to do something about it.

On the auction site I ordered some backgrounds for photos in quite good quality and below you can see the effects of a quick photo session with randomly selected models.

I realize that it is difficult to choose the only right background, because each model will present itself better against a different background, but I have a request for you to indicate in your opinion the best of those presented below.

Enter the number in the comment, for convenience each background has its own in the upper right corner.

How about leaving it behind and posting your photos on a black background?Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz