sobota, 26 listopada 2022

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #99: Co by było gdybyście nigdy nie trafili na ludzikowe hobby?
Trzynasta rocznica.
The thirteenth anniversary.

Witam szanowne państwo-draństwo i zapraszam do lektury wpisu opublikowanego w ramach dziewięćdziesiątej dziewiątej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytającego blog DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyło się dziewięćdziesiąt osiem edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ.

Gospodarzem dziewięćdziesiątej dziewiątej edycji jest Gonzo, który na swoim blogu Black Grom Studio opublikował na początku miesiąca post z tematem przewodnim listopadowej edycji - Co by było gdybyście nigdy nie trafili na ludzikowe hobby?!

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.

***
Cóż, gdybym nigdy nie trafił na ludzikowe hobby, to nie pomalowałbym setek figurek i dziesiątek makiet, które możecie oglądać w galeriach na blogu lub na FB.

Nie powstałby podręcznik do Warheim FS, nie byłoby raportów bitewnych i dziesięciu rozegranych turniejów, przez które przewinęło się 75 różnych graczy.

Nie byłoby też bloga DansE MacabrE, który cztery dni temu, 22 listopada obchodził 13 rocznicę powstania, a na którym opublikowałem już 3940 postów, które zostały wyświetlone blisko 2130000 razy.

Nie byłoby tego wszystkiego i pewnie jeszcze wielu innych rzeczy, które powstały przy okazji jako 500 wydań Zebranych z tygodnia, czy Wrót oraz wywiadów i FKB.

Nie byłoby też mojej przygody z WFRP, bo ta też zaczęła się w 1996 roku od figurek.

I mnie, takiego jakim jestem teraz, pewnie też by nie było.
Well, if I had never found a miniatures hobby, I would not have painted hundreds of miniatures and dozens of buildings model  that you can see in galleries on the blog or on Facebook.

There would be no Warheim FS rulebook, and consequently no battle reports and ten tournaments played with 75 different players.

There would also be no DansE MacabrE blog, which celebrated its 13th anniversary four days ago, on November 22nd, where I have already published 3,940 posts that have been viewed nearly 2,130,000 times.

It would not be all of this and probably many other things that were created on the occasion of the 500 issues of Chosen from the Week, or the Wrota, as well as interviews and a Miniatures Blog Carnival.

There would also be no adventure with WFRP, because it also started in 1996 with miniatures.

And me, as I am now, probably wouldn't be either.


Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz