środa, 26 kwietnia 2023

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Machina Wojenna - Rydwan.
Gallery: High Elves. War Machine - Chariot.

Elfowie z Tiranoc to awanturniczy lud, dumny ze swej wojskowej tradycji i głęboko rozgoryczony wojnami, które spustoszyły królestwo. Dla tutejszej szlachty nie było nic lepszego od wyścigu szybkich Elfich rydwanów po płaskich, żyznych równinach Tiranoc. Podobnie jak Elfowie z Ziem Cienia Nagarythe, również te z Tiranoc utraciły część swego królestwa, kiedy te zalało rozszalałe morze. Zginęło wiele największych rodów i szlacheckich rodzin. Całe miasta zniknęły z powierzchni ziemi przykryte morderczą falą przypływu, a rozległe równiny przemieniły się w bagno. Dzięki wysiłkom następnych pokoleń, część dawnej świetności Tiranoc została odrestaurowana i dziś tutejsza szlachta znów walczy w zwrotnych rydwanach, tak jak czynili to ich przodkowie za czasów Aenariona.

Ze względu na zagrożenie, jakie dla mieszkańców królestwa Chrace stanowią białe lwy, myśliwi z Chrace zmuszeni są przemierzać niebezpieczne lasy swej ojczyzny i polować na dzikie koty z pomocą toporów, włóczni i łuków. Pojedynki lwów i myśliwych kończą się często porażką tych ostatnich, gdyż lwy są tak dzikie, że jedynie najwięksi myśliwi są w stanie im sprostać.

Rydwan służący w szeregach Elfów Wysokiego Rodu Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.Chariot serve in the ranks of the High Elves in Warheim FS, I painted the company as part of the #77 edition of the Miniatures Blog Carnival.


Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz