czwartek, 31 grudnia 2015

Podsumowanie miesiąca. Grudzień.

grudniu na łamach bloga Danse Macabre zamieściłem 32 posty, czyli nieco więcej niż w 2014 roku.

Po pierwsze w grudniu zaprosiłem szanowne państwo-draństwo na turniej Warheim FS, który odbędzie się 30 stycznia 2016 w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Na blogu, w imieniu Sarmora opublikowałem także recenzję zestawu Gravestones and Ravens od Renedra Ltd. oraz poleciłem wam lekturę Fulgrima, kolejnej powieści z cyklu Herezja Horusa, którą przeczytał Wojtek.

Z kolei Sister of Mercy opublikowała zasady dla Woźnicy, czyli nowego Najemnego Ostrza do Warheim FS, a ja zapytałem was o to, którą okładkę wybrać dla nowej edycji podręcznika?

Dokończyłem malowanie modelu Ogre Mercenary Zwabenland Landsknecht od Werewoolf Miniatures i przy okazji przygotowałem dla was kolejne poradniki w których udało mi się pokazać jak maluję ciało, włosy i wędlinę oraz ubranie i detale, a także podstawkę.

Wziąłem także udział w prowadzonej przez Sławka #16 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego, której tematem przewodnim była woda, woda, woda i przy okazji rozpocząłem budowę kolejnej makiety do Oldenitz. TUTAJ znajdziecie ostatnie zdjęcia Fontanny Drętwej Wody, natomiast TU i TU możecie zobaczyć wcześniejsze etapy budowy makiety.

grudniu kontynuowałem także publikowanie raportów bitewnych z rozgrywek w Warheim FS i zamieściłem cztery relacje z rozgrywek wg scenariuszy Starcie, Natarcie oraz Żelazna skrzynia i Stacja pocztowa. 

Oprócz zaprezentowanych powyżej wpisów w grudniu na Danse Macabre udostępniłem także kolejne wpisy z serii historia i geografia Imperium: Zawieszenie, Karl Franz oraz Objęcie władzy i reforma armii i Reforma administracji. Przypominam, że wszystkie opublikowane dotychczas wpisy fluffowe dostępne są w czytelni.

I tradycyjnie już w mijającym miesiącu opublikowałem także kolejne wydania Zebranych z tygodnia (#247#248#249 oraz jubileuszowe #250) oraz udostępniłem odnośniki do przygotowywanych przez Maniexa i jego serwitora Podsumowań Tygodnia (#146#147#148 oraz #149) publikowanych na łamach bloga Wrota - polska sieć blogów bitewnych.

Udostępniłem także kolejne odcinek cyklu muzyka oraz złożyłem wam życzenia świąteczne i noworoczne!


I na koniec trochę statystyk.

W minionym miesiącu szanowne państwo-draństwo odwiedziło Danse Macabre blisko 13k razy, a wśród najczęściej czytanych postów w grudniu, poza ostatnimi odcinkami Zebranych z tygodnia, pierwsze miejsce zajął poradnik o malowaniu 
ciała, włosów i wędliny, a dalej wpis poświęcony fontannie Drętwej Wody i raport bitewny Stacja pocztowa.

Na dzień 31122015 blog posiada 210 obserwatorów i 852 polubienia na FB oraz 1630 opublikowanych postów.

***
Przy okazji niniejszej publikacji pozwoliłem sobie dość bezczelnie umieścić w tekście kilka odnośników do wpisów zamieszczonych między innymi na Danse Macabre w latach przeszłych z nadzieją, że szanowne państwo-draństwo znajdzie trochę czasu by przeczytać to, co wówczas z różnych powodów udostępniłem. Jeśli więc jeszcze tego nie uczyniliście, możecie zrobić mi dobrze i kliknąć na odnośniki, a jeśli uznacie to za warte waszego zachodu, zostawcie po sobie ślad w postaci komentarza.

I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza