czwartek, 7 października 2021

Rekrutacja: Najemne Ostrza - Bombardier z moździerzem.
Recruitment: Dogs of War. Hired Sword - Bombardier with Mortar.

Bombardier jest wojskowym specjalistą zajmującym się używaniem dział, moździerzy, piekielników oraz wyrzutni rakiet. W rezultacie spędzania długich okresów czasu na obsłudze tych groźnych, zawodnych i często niebezpiecznych urządzeń wielu bombardierów kiepsko słyszy i jest nieco ekscentrycznych. Mimo to z łatwością mogą znaleźć zatrudnienie we wszystkich kompaniach Starego Świata. Bombardier będący dowódcą, dogląda ładowania i odpalania działa przez obsługę zwykle niewyszkolonych lub jedynie na pół wyszkolonych stronników.

***

Mniejsze od dział, moździerze wyrzucają swe pociski wysoko w górę, by te spadły wprost z nieba na szeregi wroga. Moździerze nie strzelają kulami, lecz wypełnionymi prochem kartaczami z zapalonymi lontami. Pojedynczy pocisk eksplodujący pośród grupy wojowników rozpryskuje się na rozgrzane wybuchem, ostre odłamki żelaza, które koszą szeregi wroga powodując liczne ofiary.

Modele Psów Wojny do Warheim FS pochodzą od Lead Adventure.The Dogs of War models for Warheim FS were made by Lead Adventure.Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz