niedziela, 26 marca 2023

Rekrutacja: Jeźdźcy Wilków. Stronnicy - Wilczy Jeździec II.
Recruitment: Wolf Riders. Henchman - Wolf Riders II.

Wilk którego dosiada Hobgoblin jest większy od kuca, toczy pianę z pyska i jest stale głodny. Niegdyś stada tych drapieżników były tak duże i straszne, że przemierzały ziemie bezkarnie, powstrzymując rozwój rasy Ludzi przez całe tysiąclecia. Potężne stada wilków są zagrożeniem po dziś dzień, chociaż zdarzenia takie jak zniszczenie całej osady w ciągu jednej nocy zdarzają się dziś jedynie na pustkowiach i obrzeżach cywilizacji, w miejscach takich jak Kislev czy Mroczne Ziemie. 

Wilki są nie tylko drapieżnymi bestiami ale również wytrawnymi myśliwymi o wielkiej, zwierzęcej przebiegłości. Osaczają swe ofiary i atakują z najmniej spodziewanej strony tudzież uderzają na najsłabsze punkty obrony. To instynkt podpowiada wilkom, kto jest bezbronny, ranny lub osamotniony. Z jakiejś przyczyny między wilkami a Hobgoblinami istnieje od zawsze silna więź.

Do złożenia modelu Wilczego Jeźdźca użyłem głównie bitsów z zestawów od North Star Military Figures Orc Infantry oraz Goblin Infantry i Goblin Wolf Riders.To assemble the Wolf Rider miniatures, I mainly used bits from the North Star Military Figures Orc Infantry and Goblin Infantry and Goblin Wolf Riders sets.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz