piątek, 30 maja 2014

Recenzja: Bugs Basing Kit od Ristuls Extraordinary Market.

Piątek, tradycyjnie pora więc na recenzję. Dziś mam dla was relację z rozpakowania pudełka z zestawem Bugs Basing Kit od Ristuls Extraordinary Market. Jeśli jesteście ciekawi recenzji innych produktów od REM, to kliknijcie TUTAJ.

Jak już napisałem w poprzedniej recenzji, przesyłka od REM zapakowana została w kopertę bąbelkową, która zawierała blister wypełniony po brzegi zamówionymi zestawami, z których każdy zapakowany został dodatkowo w woreczek strunowy. Wewnątrz znalazłem także wizytówkę firmy.

Bugs Basing Kit to zestaw zawierający sześćdziesiąt dwa, a właściwie trzydzieści jeden zdublowanych, odlanych w szarej żywicy robaków, które zostały umieszczone na trzech płytkach. Owady przed przyklejeniem należy wyciąć i zeszlifować żywiczną podstawkę, na której są osadzone. Zestaw można wykorzystać do waloryzacji podstawek lub makiet.

Zestaw Bugs Basing Kit złożony jest z naprawdę małych robaków, które zostały całkiem nieźle odlane. Nie jestem entomologiem, więc nie wiem na ile poprawnie zostały wyrzeźbione te wszystkie chrząszcze, pająki i wije ale do celów modelarskich z pewnością nadadzą się bardzo dobrze.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz