piątek, 23 maja 2014

Recenzja: Big Dragon Shields od Ristuls Extraordinary Market.

Uważni czytelnicy z pewnością pamiętają, iż jakiś czas temu opublikowałem na blogu recenzję zestawu Food Supplies Basing Kit od Ristuls Extraordinary Market. Z kolei dziś przygotowałem dla szanownego państwa-draństwa relację z rozpakowania pudełka z zestawem Big Dragon Shields.

Jak już napisałem w poprzedniej recenzji, przesyłka od REM zapakowana została w kopertę bąbelkową, która zawierała blister wypełniony po brzegi zamówionymi zestawami, z których każdy zapakowany został dodatkowo w woreczek strunowy. Wewnątrz znalazłem także wizytówkę firmy.

Odlany w szarej żywicy zestaw Big Dragon Shields składa się z jednej 'ramki' na której osadzone zostały trzy tarcze. Po wycięciu usunąłem ślady po kanałach doprowadzających żywicę do formy oraz usunąłem szczoteczką do zębów nadlewki.

Zestaw Big Dragon Shields został odlany całkiem nieźle. Dobra jest także rzeźba i sam pomysł na bitsy. No i w tym przypadku nie przeszkadza mi, charakterystyczne dla REM zaokrąglanie krawędzi - maniera najlepiej widoczna jest chyba w zestawie Old Stone Wall Terrain.

Jak już napisałem wcześniej, jestem zadowolony z zakupów wykonanych w REM w trakcie trwania promocji, przełożenie ilości do ceny wypada bardzo korzystnie. A omawiany dziś zestaw Big Dragon Shields wykorzystam podczas waloryzacji makiet oraz budowy dioramy dla Kultu Pogromców z Karak Kadrin do Warheim FS.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza