piątek, 16 maja 2014

Recenzja: Supplies od Tabletop World.

Z lekkim poślizgiem zapraszam do lektury recenzji zestawu Supplies od firmy Tabletop World.

Zestaw zapatrzenie podobnie jak recenzowane w zeszłym tygodniu stragany nabyłem równolegle z zestawem Food Supplies Basing Kit od REM, celem waloryzacji makiety bazaru do Warheim FS. Przy okazji na blogu, szanowne państwo-draństwo może obejrzeć zdjęcia ukończonego pierwszego elementu targowiska, jakim jest stojący w centru 'Pomnik Pięciu'.

Wracając jednak do sedna dzisiejszego wpisu. Jak już wspominałem w recenzji opublikowanej w zeszłym tygodniu zamówienie w Tabletop World złożyłem 21 kwietnia, a paczka wysłana kilka dni później Z Chorwacji dotarła do mnie na początku minionego tygodnia. Przesyłka została zapakowana tekturowe pudełko, a wewnątrz znajdowały się dwa owinięte gazetami blistry zawierające zestawy Groceries oraz prezentowany dzisiaj Supplies.

W skład złożonego z piętnastu elementów zestawu Supplies wchodzi dwukołowy wózek, skrzynki, worki, beczki oraz pakunki i wiadro. Elementy zostały odlane w żółtej żywicy, a podczas oględzin nie ujawniłem żadnych nadlewek czy śladów po pęcherzach powietrza. Rzeźba jest ostra, a detale wyraźne. Całość została zaprojektowana z pomysłem i razem z zestawem Groceries stanowi spójną całość.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz