czwartek, 15 czerwca 2017

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #34: Gwiazdy filmowe!

Witam szanowne państwo-draństwo w trzydziestej czwartej odsłonie Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z czytających DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.


Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyły się trzydzieści trzy edycje, których podsumowania znajdziecie TUTAJ


Gospodarzem trzydziestej czwartej edycji jest Bird, którzy na łamach bloga Tabletop Bastards opublikowali wprowadzenie zawierające temat na czerwiec, czyli Gwiazdy filmowe!


To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.

***
Pomysł na skonwertowanie i pomalowanie poniższych modeli wpadł mi do głowy zaraz po przeczytaniu tematu jaki Bird zaproponował w ramach Figurkowego Karnawału Blogowego.

Trupy, ciała, zombie to niedocenione gwiazdy filmowe, które są nieodłącznym elementem nie tylko scenografii wielu filmów akcji.

Dwa poniższe modele, to konwersje wykonane z bitsów pochodzących z pudełka imperialnych żołnierzy oraz zombie. Dodatkowo użyłem larw i żuków z zestawu Bugs Basing Kit od Ristuls Extraordinary Market.

Na temat podstawek napiszę więcej w przyszłości.


I to by było na tyle. Mam nadzieję, że szanowne państwo-draństwo nie znudziło się za bardzo lekturą powyższego wpisu. Zostały jeszcze kilka dni, więc zachęcam was do udziału w #34 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego oraz propagowania inicjatywy wśród znajomych. Publikujcie wpisu na swoich blogach lub blogach swoich znajomych, a o wpisach informujcie w komentarzach na łamach bloga Tabletop Bastards.
***
I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz