środa, 29 sierpnia 2018

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #48: Grunt to dobrze zjeść.

Witam Was w czterdziestej ósmej ods1łonie Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby szanowne państwo-draństwo czytające DansE MacabrE jeszcze nie wiedziało, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyły się czterdzieści siedem edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ

Gospodarzem czterdziestej ósmej edycji jest Hive Fleet Shoggoth, którzy na łamach swojego bloga Shoggoth's Place opublikował wprowadzenie zawierające temat na sierpień, czyli grunt to dobrze zjeść.

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.
***
W świecie Warhammer Fantasy są przynajmniej dwie rasy, które lubią dobrze zjeść - Niziołki i Ogry.

Model jedzącego Ogra pomalowałem już jakiś czas temu, natomiast przy okazji FKB postanowiłem pomalować model Niziołka, który przy okazji będzie reprezentował postać Hugo Overhilla z kampanii Wewnętrznych Wróg, którą obecnie prowadzę.

 
***
I to tyle. Figurkowy Karnawał Blogowy trwa, a do końca miesiąca pozostały jeszcze dwa dni. Jeśli poczujecie nieodpartą potrzebę dołączenia do zabawy to odnośnik do Waszego wpisu publikujcie w komentarzach na blogu Shoggoth's Place, a pod koniec miesiąca Hive Fleet Shoggoth zamieści link we wpisie podsumowującym sierpniową edycję, której tematem przewodnim jest hasło grunt to dobrze zjeść!

Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz