wtorek, 2 kwietnia 2019

Konkurs malarski: "Przed wyruszeniem w drogę należy pomalować drużynę".

Byłoby przesadą gdybym napisał, że polska blogosfera bitewniakowa chwieje się niczym gigant na glinianych nogach, bo polska blogosfera bitewniakowa nigdy gigantem nie była. 

Faktem jest jednak to, że blogerzy porzucają swoje blogi na rzeczy innych platform, wśród których w chwili obecnej największą popularnością cieszy się Instagram i Facebook.

I nawet nie ma w tym nic dziwnego, ot znak czasu, coś się końcu, coś zaczyna, ale nim zaczniecie wyprawę to przed wyruszeniem w drogę należy pomalować drużynę...

Niniejszym zapraszam szanowne państwo-draństwo do udziału w konkursie o takiej właśnie nazwie, który został zorganizowany przez ludzi którym wciąż się chce na Facebook, a więcej o samym wydarzeniu opowiedzą Wam organizatorzy...


Cześć

Wielkanocne szaleństwo przed nami. Spędzanie czasu z rodziną i opychanie się zdobycznymi czekoladowymi zajączkami. By jeszcze bardziej umilić Wam ten sielankowy czas grupy facebookowe Wyzwanie na Malowanie, Bejcą i Pędzlem, Bejcowe Inspiracje i To Ja Go Tnę przygotowały coś specjalnego.

Zapraszamy Was na konkurs malarski: Przed wyruszeniem w drogę, należy pomalować drużynę!

Nie chcąc dłużej trzymać Was w niepewności o co chodzi zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, mając jednocześnie nadzieję, że zjawicie się tłumnie by podjąć malarską rękawicę.

TUTAJ znajdziecie odnośnik do wydarzenia na Facebooku.

Natomiast TU znajdziecie plik pdf z regulaminem konkursu.Owocnego malowania!


Pozdrawiamy
Organizatorzy konkursu


Ponadto, nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć udział w konkursie z udziałem w #56 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego i zatańczyć Totentanz na grobach pokonanych wrogów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz