sobota, 27 marca 2021

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #79: Śmierć z przestworzy. Część 2 z 2.
Galeria: Potrzymaj mi piwo....
Gallery: Hold my beer...

Witam szanowne państwo-draństwo i zapraszam do lektury wpisu opublikowanego w ramach siedemdziesiątej dziewiątej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytającego blog DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule wpisu, odbyły się siedemdziesiąt osiem edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ

Gospodarzem siedemdziesiątego dziewiątego wydania jest Kapitan Hak, który na swoim blogu Hakostwo opublikował na początku marca post z tematem przewodnim - Śmierć z przestworzy.

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.
***
W poprzednim wpisie karnawałowym nie byłym pewny, czy uda mi się pomalować model fregaty przed końcem miesiąca. A tu proszę, nie dość, że jednak się udało, to zdążyłem jeszcze pomalować model Drunken Dwarf od SpellCrow, który dołączył do załogi Rudobrodego.

I tak projekt po niemal 4 latach przerwy został dokończony, a fregata ląduje na półce.

Przy okazji po raz kolejny polecam Wam kępki trawek - White Flowers oraz Spikey Green od Gamers Grass, o których więcej napisałem przy okazji prezentacji Rydwany Orków. Dystrybucją zajmuje się Hurtownia hobbystyczna - Arbooz.eu, gdzie może zaopatrzyć się Wasz ulubiony lokalny sklep.

Głowa krasnoludzkiego posągu pochodzi z zestawu Dwarven Ruins Terrain od Scibor MM.
In the previous carnival post, I wasn't sure if I would be able to paint the frigate miniatures before the end of the month. And here please, not only did I manage to paint the Drunken Dwarf miniatures from SpellCrow, which joined the Redbeard's crew.

And so the project is completed after almost 4 years of break, and the frigate lands on the shelf.

By the way, once again, I recommend you the tufts of grass - White Flowers and Spikey Green from Gamers Grass, about which I wrote more during the presentation of Orc Chariots. Distribution in Poland is handled by the Hurtownia hobbystyczna - Arbooz.eu, where you can get your favorite local store.

On the stand I also placed the head of the dwarven statue from the Dwarven Ruins Terrain from Scibor MM.Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz