środa, 17 sierpnia 2016

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #24: Złoczyńca.
Galeria: Krell, Lord of Undeath.
Gallery: Krell, Lord of Undeath.

Witam szanowne państwo-draństwo w dwudziestej czwartej odsłonie Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytających DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.


Do tej pory, co łatwo wywnioskować po tytule posta, odbyły się dwadzieścia trzy edycje, których podsumowania znajdziecie TUTAJ


Gospodarzem dwudziestej czwartej edycji jest Tomasz, którzy na łamach bloga Sobie maluję opublikowali wprowadzenie zawierające temat na sierpień, czyli Złoczyńca!


To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.

***
W ramach #24 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pomalowałem model nieumarłego bohatera - Krell, Lord of Undeath od Games Workshop. W Warheim FS model Krell, Lord of Undeath pojawi się w przyszłości jako Postać Dramatu dla nieumarłych kompanii.

Krell w towarzystwie Heinricha Kemmlera - bohatera #17 edycji FKB.
Heinrich Kemmler i Krell atakowani na bazarze w Oldenlitz przez Strażników dróg z Averlandu.


***
I to by było na tyle. Mam nadzieję, że szanowne państwo-draństwo nie znudziło się za bardzo lekturą powyższego wpisu. Zostało jeszcze kilkanaście dni, więc zachęcam was do udziału w #24 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego oraz propagowania inicjatywy wśród znajomych. Publikujcie wpisu na swoich blogach lub blogach swoich znajomych, a o wpisach informujcie w komentarzach na łamach bloga Sobie maluję.

***
Przy okazji niniejszej publikacji pozwoliłem sobie dość bezczelnie umieścić w tekście kilka odnośników do wpisów zamieszczonych między innymi na Danse Macabre w latach przeszłych z nadzieją, że szanowne państwo-draństwo znajdzie trochę czasu by przeczytać to, co wówczas z różnych powodów udostępniłem. Jeśli więc jeszcze tego nie uczyniliście, możecie zrobić mi dobrze i kliknąć na wyróżnione pogrubieniem odnośniki, a jeśli uznacie to za warte waszego zachodu, zostawcie po sobie ślad w postaci komentarza.

I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz