niedziela, 3 stycznia 2016

Zebrane z tygodnia #251

Witam serdecznie szanowne państwo-draństwo i zapraszam do lektury i komentowania #251 zestawienia z cyklu Zebrane z tygodnia, w którym zebrałem galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki związane głównie z uniwersum Warhammer Fantasy, choć nie tylko...

A sto tygodni temu wydarzyło się:
 
Zaś dwieście tygodni temu wydarzyło się:

Warhamer:

 • W minionych tygodniach na łamach Danse Macabre opublikowałem kolejny wpis fluffowy traktujący o rządach Imperatora Karla Franza oraz zaproponowałem szanownemu państwu-draństwu dwie wersje okładki dla podręcznika do Warheim FS.
 • Z kolei Maniex na łamach Maniexite na podstawie rysunków przedstawiających Krasnoludów przybliżył twórczość Marka Gibbonsa.
 • Zaś Inkub na blogu Wojna w miniaturze opublikował tłumaczenie wywiadu, który Orlygg z Realm of Chaos 80s przeprowadził z Andym Chambersem.

Galeria:

Poradniki:

 • Na stronie Legion of the Cow szanowne państwo-draństwo może zobaczyć jak David Soper modeluje fale.
 • A na łamach Wargaming Tradecraft dostępny jest tutorial traktujący o Day-Glo Pigments.
 • Zaś Arbal na Coloured Dust opublikował czwartą część poradnika w którym krok po kroku prezentuje kolejne etapy malowania modelu Humanoid.

Recenzje:

 • Koyoth na swoim blogu shadow grey rozpakował blistry z modelami Dwarf Adventurers i Drunken Dwarfs od Games Workshop.
 • Z kolei na The Mad Hamster's Modelling Page szanowne państwo-draństwo może zapoznać się z modelem Dwarf Durgim od Scibor MM.
 • I na końcu prezentacja kostki do losowania pogody - Weather Dice na blogu ciantygames.

Podsumowania:

Ciekawostki:

 • Kender na łamach Paint-Forge podsumował grudniową edycję Figurkowego Karnawału Blogowego, której tematem przewodnim była woda, woda, woda. Natomiast Maniex na blogu Maniexite ogłosił temat #17 edycji FKB, którym jest Celebrities.
 • Z kolei Bijou na eureka! painting to rule the world zamieścił wpis, którego bohaterem jest Josh Kirby ilustrator między innymi okładek powieści Terrego Pratchetta.
 • I na koniec Kryzys Wieku Średniego, czyli witaj nam, nowy, 2016 roku!. Ilustracja jakże adekwatna do mojej obecnej sytuacji...

Model tygodnia:

Where diamonds from coal are born… painted by Thorsten Wachtmeister.
I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdkikwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

A gdyby zaś szanowne państwo-draństwo znalazło w odmętach sieci odnośniki do ciekawych galerii, nowości, poradników, recenzji tudzież ciekawostek lub samo takowe popełniło i chciało podzielić się nimi z resztą społeczeństwa to piszcie śmiało komentarze pod powyższym wpisem.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz