sobota, 13 stycznia 2018

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #41: Skarb!
Postać Dramatu: Arca Chaotis.

Witam szanowne państwo-draństwo w czterdziestej pierwszej odsłonie Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z czytających DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.


Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyło się czterdzieści edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ


Gospodarzem czterdziestej pierwszej edycji jest ponownie Kapitan Hak, którzy na łamach bloga Hakostwo opublikował wprowadzenie zawierające temat na styczeń, czyli Skarb!


To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.

***
W tym miesiącu po przeczytaniu tematu styczniowej edycji FKB, który Kapitan Hak zamieścił na swoim blogu szybko pojawił się w mojej głowie pomysł na Skarb.

Jak zapewne część szanownego państwa-draństwa wie, obecnie w czwartki na blogu DansE MacabrE publikuję wpisy, w których pokazuję Wam modele, które wejdą w szeregi Zwiadowczego stada klanu Eshin do Warheim FS, a co może wyjść z połączenia Skavenów i Skarbu? Jeśli graliście w grę fabularną Warhammer FRP i znacie kampanię Liczmistrz, to odpowiedź może być tylko jedna!


13 dnia 13 miesiąca o godzinie 13 minut 13 na blogu DansE MacabrE pojawiło się trzech przygarbionych Szczuroludzi. Skaveni zgarbieni pod jarzmem palankinu poruszali się ostrożnie, a aura która biła z umieszczonej na środku lektyki Czarnej Skrzyni jeżyła włosy na karku i wywoływała pierwotny, nieposkromiony strach przed entropią. Horda Skavenów zgromadzona po obu stronach ścieżki którą podążali tragarze z nabożną czcią padła twarzą na ziemię, a w jaskini wydrążonej w samych trzewiach Podmroku rozległy się krzyki:

- Skarb-skarb! Skarb-skarb!...

Tak, niesławna, wzbudzająca słuszny strach, bluźniercza Czarna Arka, zwana także Arca Chaotis!


Poniżej możecie zobaczyć mniej więcej z jakich części złożyłem Czarną Arkę. Napisałem mniej więcej, bo jak zauważyliście użyłem tylko trzech Skavenów (liczba 3 bardziej pasuje mi do Szczuroludzi, poza tym symbol Rogatego Szczura składa się także z 3 belek, a tyle właśnie drzewców wystaje z podstawy lektyki).
***

Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


***
Ponadto w ramach #41 edycji FKB przygotowałem dla Was propozycję zasad kolejnej Postaci Dramatu do Warheim FS - szanowne państwo-draństwo oto Arca Chaotis.

Wszelkie uwagi, komentarze i sugestie mile widziane. Jeżeli dostrzegliście jakieś błędu lub macie pomysł na jakąś modyfikację to piszcie.

Jeśli szanowne państwo-draństwo ma pomysły na kolejnych bohaterów specjalnych do Warheim FS, a wystarczy mi nawet krótki opis zawarty w kilku zdaniach, to piszcie śmiało w komentarzach poniżej.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz