poniedziałek, 4 czerwca 2018

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #46: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu!

Witam szanowne państwo-draństwo w czterdziestej szóstej odsłonie Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z czytających DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyło się czterdzieści pięć edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ

Dziś po raz drugi i wyniku potrzeby zostałem gospodarzem czterdziestej szóstej edycji i niniejszym mam przyjemność ogłosić temat na czerwiec, czyli Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu!

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do pracy i publikacji efektów na Waszych blogach, a odnośniki  do wpisów publikujcie w komentarzach pod tym postem.
***
Nie będę pisał szanownemu państwu-draństwu jak interpretować temat czerwcowego Figurkowego Karnawału Blogowego, bo raz że byłoby to obrazą dla Waszej kreatywności i inteligencji, a dwa droga jakkolwiek rozumiana jest tematem na tyle szerokim, że na pewno każdemu chętnemu uda się przygotować wpis na ten lekki, przedwakacyjny temat. 

Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz