wtorek, 6 września 2016

30-dniowe Wyzwanie Figurkowe. Dzień 6: Ulubiony zestaw kości lub ulubiona kostka?


Witam szanowne państwo-draństwo w kolejnym dniu 30-dniowego Wyzwania Figurkowego! Mam nadzieję, że niebawem pod tym postem pojawi się wiele komentarzy z odnośnikami do waszych wpisów, w których zaprezentujecie swoje ulubione gry bitewne!


***

Na pierwszym zdjęciu szanowne państwo-draństwo może obejrzeć sobie zestaw kości do gry jakiego używam w trakcie rozgrywek w Warheim FS.

Widoczne na środku fotografii czerwone i czarne kości od Army Painter używam do wszelkich testów przeprowadzanych w czasie rozgrywki.

Żółte kości, znajdujące się na pierwszym planie często pełnią rolę znaczników kosztowności.

Kostka Artyleryjska Kostka Rozrzutu stosowane są zgodnie ze swoim przeznaczeniem

Natomiast zamknięte w mlecznym sześcianie kostki od GW nadają się wyłącznie do oznaczania efektów zranienia w Warheim FS, dwa oczka oznaczają model Oszołomiony!, cztery oczka to model Powalony na ziemię!, a sześć oczek oznacza postać Wyłączoną z akcji!. I tak właśnie ich używam, co możecie zobaczyć na zdjęciach umieszczonych w raportach bitewnych.

Zresztą, o tym zestawie kości jeszcze napiszę, bo w pewien sposób przyczyniły się do powstania gry Warheim FS.


Ponieważ lubię zbierać różnego rodzaju gadżety nabyłem także widoczne na zdjęciu po prawej stronie kości specjalne od GW. Lecz szczerze mówiąc używam ich bardzo rzadko i większość czasu spędzają w sakiewkach.


A skoro o kościach mowa, to nie mogło też zabraknąć zestawu do WFRP o którym więcej napisałem przy okazji 30-dniowego Wyzwania WFRP


***
Dzięki za uwagę! Więcej informacji na temat 30-dniowego Wyzwania Figurkowego znajdziecie TUTAJ!Zachęcam szanowne państwo-draństwo do aktywnego udziału!

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz