czwartek, 22 września 2016

30-dniowe Wyzwanie Figurkowe. Dzień 22: Ulubiony oddział elitarny?


Witam szanowne państwo-draństwo w kolejnym dniu 30-dniowego Wyzwania Figurkowego! Mam nadzieję, że niebawem pod tym postem pojawi się wiele komentarzy z odnośnikami do waszych wpisów, w których zaprezentujecie swoje ulubione gry bitewne!
***
Większość Karaz Ankor leży pod ziemią. Wędrowiec znajdzie tam przepastne krypty i labirynty chodników twierdz, znajdzie też niekończące się tunele Poddrogi. Prócz tego szyby niezliczonych kopalń i mroczne, niebezpieczne kolonie Goblinów i Skavenów. Większość tych miejsc pozostaje tajemnicą Wiecznego Królestwa znaną jedynie Krasnoludom i ich odwiecznym wrogom.Wszelkiej maści podłe stworzenia czają się w podziemiach, a Łamacze Żelaza mają za zadanie patrolować porzucone tunele, broniąc bastion przed napaścią. Większość czasu przychodzi im spędzać pod ziemią w najgłębszych, nie odwiedzanych częściach twierdzy. W tych mrocznych miejscach zawały i pułapki są na porządku dziennym, a przeżycie zależy często od jakości pancerza. Tak więc Łamacze Żelaza poszukują najprzedniejszych pancerzy wykutych z gromrilu, zbroi będących oznaką honorowej służby tych elitarnych wojowników.Ich reputacja jest szeroko znana i często, gdy lud twierdzy szykuje się do walki w pełnej sile lub w podróż wyrusza któryś z Tanów, wzywa się Łamaczy Żelaza na powierzchnię. Tak czy inaczej na jedną bitwę w blasku słońca przypada tuzin, które Żelazne Bractwo stoczyć musi w mrocznych głębiach pod górami.
Łamacze Żelaza w nowej i starej odsłonie.
***
Dzięki za uwagę! Więcej informacji na temat 30-dniowego Wyzwania Figurkowego znajdziecie TUTAJ!Zachęcam szanowne państwo-draństwo do aktywnego udziału!

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz