środa, 19 grudnia 2018

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #52: Świąteczna Wymiana Figurkowa 2018. Część 1 z 2.
Galeria: Wolfgar Rzeźnik, Przeklęty Hrabia - Postać Dramatu do Warheim FS.

Witam Was w pięćdziesiątej drugiej odsłonie Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytającego blog DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyły się pięćdziesiąt jeden edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ

Gospodarzem pięćdziesiątej drugiej edycji jest Bahior, którzy na łamach swojego bloga The Dark Oak opublikował wprowadzenie zawierające temat na grudzień, czyli III Świąteczna Wymiana Figurkowa.

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.
***
Tym razem organizacji III Świątecznej Wymiany Figurkowej podjął się Bahior z bloga The Dark Oak oraz Maniex z Maniexite.

Ja zostałem powiadomiony, że w tej edycji maluję model dla Torina z bloga Paint Crime Site.

Ponieważ znam Torina osobiście i nie raz przyszło mi mierzyć się z dowodzonymi przez niego kompaniami w Warheim FS, postanowiłem nie ułatwiać sobie zadania i pomalowałem dla niego model Wolfgara Rzeźnika, Przeklętego Hrabiego, to Postać Dramatu, która z powodzeniem może znaleźć miejsce w prowadzonych przez Torina kompaniach Wojowników Khorna.

A tak wygląda pudełko w które zapakowałem model i osobiście dostarczyłem do rąk Torina.

***
I to tyle. Figurkowy Karnawał Blogowy trwa, a do końca miesiąca pozostało jeszcze sporo czasu. Jeśli poczujecie nieodpartą potrzebę dołączenia do zabawy to odnośnik do Waszego wpisu publikujcie w komentarzach na blogu The Dark Oak, gdzie Bahior ogłosił dodatkową rundę grudniowej edycji, której tematem przewodnim są Święta w warsztacie!

Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz