środa, 1 maja 2019

Figurkowy Karnawał Blogowy. Podsumowanie #56 edycji.

Witam szanowne państwo-draństwo w podsumowaniu pięćdziesiątej szóstej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego

Minął kwiecień pozwolę sobie zatem podsumować edycję, której matem przewodnim był Totentanz.

Na szczęście szanowne państwo-draństwo nie zawiodło i zgodnie z moimi oczekiwaniami nie przysporzyło mi zbyt wiele pracy, za co bardzo serdecznie dziękuję.


Niestety znalazło się kilku blogerów, którzy postanowili jednak zmarnować kawałek swojego życia i przygotować prace na #56 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego.

Co zrobić? Zawsze się ktoś taki znajdzie i zamiast pogrążyć się w błogim marazmie, to mu się chce! I robi. Na przykład taka Viluir, która nie dość, że wzięła udział w kwietniowej edycji, to jeszcze poprowadzi #57 wydanie FKB, a temat na maj znajdziecie TUTAJ. Ech...

***
Pierwsza ze swoją pracą jak wspomniałem powyżej zgłosiła się Viluir z bloga Rzuć 90k6!, która zaprezentowała modele Chainrasp Hordes w iście upiornym tańcu. 

Swoją drogą, gdybyście chcieli dowiedzieć się więcej o Paulinie, to TUTAJ znajdziecie wywiad, który przeprowadziłem z Viluir.Drugi swoją figurkę Alexia Ciannor pokazał doktorkoza na swoim blogu DKMB, obywatel nie był jeszcze przepytywany, ale co się odwlecze to nie uciecze, choć z drugiej strony spieszmy się kochać blogerów, tak szybko odchodzą...Jako trzeci pojawił się potsiat, który na łamach bloga Gangs of Mordheim zaprezentował Ghoule wykonujące totentanz nad martwymi blogami, oj pojedzą sobie trupojady, pojedzą...

Potsiat swego czasu także był wypytywany, a wywiad z Wojtkiem znajdziecie TU.Czwarty do tańca śmierci dołączył Pepe, który do pląsów na swoim blogu Fantasy w miniaturze zaciągnął figurki Nighthaunt.

Piotrek, podobnie jak doktorkoza nie trafił jeszcze na listę odpowiednich służb, ale to się niebawem powinno zmienić.Jako piąty w szeregu swój danse macabre zaprezentował Borgnine oraz podlegli mu niemarli wojownicy Varsavi: Yarema, DratitsaDrazhan oraz Yekoslav z połamanym kołowrotem na sztandarze. Konwersje modeli możecie zobaczyć na blogu Borgnine's Miniature Painting, a wywiad z Bartkiem znajdziecie TUTAJ.Szósty z kolei w poczcie zameldował się koyoth, by na łamach swojego bloga shadow grey zaprezentować model wojaka Wojciecha, zwanego Zwierzakiem dzierżącego zdobną pawężę.

Gdybyście chcieli lepiej poznać Bartka to wywiad z nim znajdziecie TUTAJ.Jako siódmy w korowodzie podąża wesoło tańczący w swej trumnie szkielet, którego na blogu Hakostwo zaprezentował Kapitan Hak.

A jeśli chcecie się przekonać czy Tomek faktycznie ma hak zamiast ręki i opaskę na oku to przeczytajcie TEN wywiad.I w końcu na blogu The Dark Oak pomalowany przez Bahiora pojawił się także ósmy syn ósmego syna, no bo któż inny mógłby zostać Żelaznym Ojcem w szeregach Kosmicznych Marines z Medusy.

Wywiad z Bahiorem możecie przeczytać TUTAJ.


A pochód zamykają Kultyści z Rotten Circus od Rotten Factory, których modele pozwoliłem sobie pomalować, a zdjęcia opublikować na blogu DansE MacabrE.

***

Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza