środa, 23 marca 2016

Warsztat: Znaczniki kosztowności - Cursed Fantasy Treasure Terrains, część 1.

Na początku marca Pepe na łamach swojego bloga Fantasy w miniaturze ogłosił temat #19 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego, czyli w moim przypadku - znaczniki kosztowności.

W odróżnieniu od pierwszego zestawu, który możecie zobaczyć TUTAJ, drugi postanowiłem wykonać z gotowych elementów, czyli zestawu Cursed Fantasy Treasure Terrains od Ristuls Extraordinary Market.

Poniżej zdjęcie wersji WIP, skończone jest złoto i klejnoty. O ile ze złota jestem zadowolony, to z kamieni szlachetnych już nie - niestety nie mam czasu na kolejne poprawki i klejnoty zostaną tak, jak widać na zdjęciach.

Jeżeli już poruszyłem kwestię zdjęć, to szanowne państwo-draństwo wybaczy, ale nie mam obecnie dostępu do namiotu bezcieniowego i fotografie są, jakie są. Muszę w końcu dokończyć przeprowadzkę i przenieść warsztat, niestety wciąż brakuje na to czasu.

Przepraszam również za mało gustowne pudełko po owocach, które na chwilą obecną pełni rolę stojaka dla znaczników kosztowności, które to w celu ułatwienie malowania nadziałem na wykałaczki.

Trzymajcie kciuki aby udało mi się wygospodarować jeszcze jeden wieczór i skończyć malowanie na czas!
In early March, Pepe on his blog Fantasy w miniaturze announced on the #19 edition of Miniatures Blog Carnival, or in my case - the marker a treasure.

In contrast to the first set, which you can see HERE, the second I decided to do with ready-made elements, a set Cursed Fantasy Treasure Terrains from Ristuls Extraordinary Market.

Below is a picture version of the WIP, finished the gold and jewels. While of gold'm glad it with precious stones have not - I have not got time for further amendments and jewels will be as shown in the pictures.

If you have already raised the issue of images, then you must forgive me, but I have now access to the shadowless light tent and photographs are what they are. I finally finish the move and transfer workshop, unfortunately, still missing out on time.

I'm sorry for the little stylish box on the fruits, which at the present moment serves as a stand for the marker a treasure, which is to facilitate the painting stuffed toothpick.

Keep your fingers crossed that I was able to save even one evening and finish the painting in time!

I to wszystko na dzisiaj.

Jeśli spodobał ci się wpis to udostępnij post oraz kliknij na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.
And that's all for today. 

If you liked this entry share post and leave mark by clicking on the stars, squares and other G+1 or FB like it !.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza