niedziela, 1 lipca 2018

Figurkowy Karnawał Blogowy. Podsumowanie #46 edycji: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu!

Witam szanowne państwo-draństwo w podsumowaniu czterdziestej szóstej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego, której tematem było hasło Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu!

Gdyby ktoś z czytających DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyło się czterdzieści pięć edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ
***
W czerwcowej edycji FKB udział wzięło 10 blogerów, a przynajmniej tyle wpisów znalazłem. 

Cóż, podobno wszystko co dobre kiedyś się kończy ale z drugiej strony psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Tak czy inaczej bardzo serdecznie dziękuję Wam za udział w zabawie, w końcu chcieć to móc. 

Poniżej znajdziecie listę blogów w kolejności alfabetycznej.
  • Pierwszy ze swoim wpisem zameldował się Gervaz, który na łamach bloga bitewniakowe pogranicza zaprezentował własnoręcznie pomalowane modele z zestawu Ancient Celts: Chieftains Pack od Warlord Games.
  • Kilka dni później na łamach DansE MacabrE opublikowałem wpis w którym pokazałem Wam zdjęcia Log Fence i Picket Fence Set od Rubicon Models.
  • Koniec miesiąca to seria kolejnych wpisów. Pepe na łamach bloga Fantasy w miniaturze zaprezentował zdjęcia modeli Krasnoludów,  które wraz z synem przygotowuje do rozgrywek Kings od War.
  • Z kolei Potsiat na blogu Gangs of Mordheim rozbił na czynniki pierwsze i upchnął w tabeli prawdopodobieństwo trafienie i zranienia krytyczne w grze Shadespire od Games Workshop.
  • Natomiast najmilszą niespodziankę przygotowała Natalia, która na blogu Hakostwo zaprezentowała zdjęcia Emilki.
  • Zaś Anolecrab na swoim blogu Krypta Królów udowodnił, że modele z gry Malifaux od Wyrd Games także mogą wyruszyć do Rzymu.
  • A Viluir na blogu Rzuć 90k6! pokazała, że także Imperium można knuć intrygi na miarę Rzymskiego Imperium.
  • Także Koyoth na blogu shadow grey zaprezentował modele od Warlord Games, jednak w odróżnieniu od Gervaza pomalował figurki Rzymian Pullona i Vorenusa.
  • Na blogu Shoggot's Place w kierunku Rzymu wyruszyła armia Tyranidów z uniwersum Wh40k.
  • I na koniec Bahior, który na łamach bloga The Dark Oak opublikował zdjęcia moplika dla sztygara swoim Kosmicznych Marines.
Ponadto, to właśnie Bahior z The Dark Oak będzie gospodarzem #47 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego, a temat na lipiec znajdziecie TUTAJ.

Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.


Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz