czwartek, 5 września 2019

30-dniowe Wyzwanie Fantastyczne.
Dzień 5: Ulubiony serial fantastyczny?

Wciąż jest to Star Trek. Nie wymienię Wam jednak żadnej konkretnej serii serialu, którego akcja dzieje się w uniwersum wykreowanym przez Gene’a Roddenbery’ego, bowiem każdy z sezonów miał swoje wzloty i upadki, a niektóre całe mnóstwo słabych odcinków, których oglądanie wymagało sporo samozaparcia i przymknięcia oka na ograniczenia budżetu.

Nie zmienia to jednak faktu, że moim zdaniem fabuła Star Treka, w odróżnieniu od chociażby serii Gwiezdne Wojny, jest wymagająca oraz skierowana jest do dorosłego odbiorcy i to bynajmniej nie tylko dlatego, że wykreowane przez Gene’a Roddenbery’ego uniwersum to sci-fi, a Gwiezdne Wojny to fantasy w najczystszym wydaniu. Star Trek potrafi postawić widzowi trudne pytania, a bohaterowie ograniczeni pierwszą dyrektywą i wychowani w utopijnej Federacji muszą niejednokrotnie dokonywać wątpliwych moralnie wyborów, których konsekwencje są widoczne i wpływają na rzeczywistość.***
Wprowadzenie do 30-dniowego Wyzwania Fantastycznego znajdziecie TUTAJ.Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza