wtorek, 3 września 2019

30-dniowe Wyzwanie Fantastyczne.
Dzień 3: Ulubiona książka fantastyczna (audiobook) przeczytana (wysłuchany) w ciągu ostatnich dwóch lat?
Storytel: Gamedec.

Na łamach bloga DansE MacabrE polecałem już szanownemu państwu-draństwu wysłuchanie dostępnych na Storytel powieści Orzeł Biały oraz Orzeł Biały 2, które napisał Macin Sergiusz Przybyłek.

Dziś przy okazji 30-dniowego Wyzwania Fantastycznego chcę Wam polecić całą serię powieści opowiadającą o przygodach gierczanego detektywa Torkila Aymore’a z Warsaw City, którego wykreował i wrzucił w wir galaktycznej intrygi Marcin Sergiusz Przybyłek.

Jest to niewątpliwie mój ulubiony audiobook, a właściwie seria, którą wysłuchałem w ciągu ostatnich dwóch lat. 
„Detection ends case”, zwykł mawiać Sam Hawthorne, jeden z najlepszych detektywów działających w wirtualiach w połowie lat osiemdziesiątych XXII wieku. Gdy zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, jego przyjaciele umieścili na holograficznym nagrobku napis „Sam »DEC« Hawthorne. Nigdy nie zapomnimy”. Od tej pory solverzy, czyli detektywi działający w grach, zaczęli siebie nazywać gameDECami. Oto historia Torkila Aymore’a z Warsaw City. Jednego z nich.
...więcej o pierwszym tomie dowiecie się z recenzji opublikowanej choćby przez Trashkę na łamach serwisu Gram.pl, ale zachęcam Was do zapoznania się z całą serią bowiem tempo w jakim rozwija się akcja Gamedeca przyprawi Was o zawrót głowy.

Polecam. Ostatnio równie mocno wciągnęła mnie fabuła Trylogii Husyckiej Andrzeja Sapkowskiego oraz Fundacja Isaaca Asimova, a to chyba dobra rekomendacja?

***
Wprowadzenie do 30-dniowego Wyzwania Fantastycznego znajdziecie TUTAJ.Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz