piątek, 20 września 2019

30-dniowe Wyzwanie Fantastyczne.
Dzień 20: Gry fabularne/gry bitewne/gry planszowe, które i jakie są ci najbliższe?

Gdybym miał odpowiadać krótko, napisałbym: Wszystko jedno, byle osadzone w uniwersum Warhammer Fantasy lub 40kI w sumie to powinno wystarczyć, ponieważ z ograniczonej ilości wolnego czasu, który mogę poświęcić na hobby zawęziłem swoje zainteresowanie właśnie do światów młota bojowego.


Rozwijając odpowiedź, to wydaje mi się, że mimo wszystko to gry fabularne osadzone w uniwersum Warhammer Fantasy są mi najbliższe, jednak w chwili obecnej z uwagi na trudność regularnego spotykania się w większym gronie zeszły na dalszy plan.

W związku z powyższym zostają gry bitewne, a konkretniej Warheim FS, który pozwala rozgrywać potyczki w systemie kampanii, a do rozgrywki wystarczy spotkanie dwóch osób.

Jeśli chodzi o planszówki, to są one na ostatnim miejscu podium, gram w nie rzadko, bardzo rzadko.Wprowadzenie do 30-dniowego Wyzwania Fantastycznego znajdziecie TUTAJ.Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza